Belfa Makine - Yedek Makine Parçaları
CNC, Panel Ebatlama ve Kenar Bantlama Makinesi Parçaları

S.S.S

Websitesi üstünden alışveriş yapmak için ya kredi kartı ödeme seçeneğini ya da havale ve EFT'yi kullanabilirsiniz.
Site üstünden satın almak için öncelikle istediğiniz ürünü ürünler'den istediğiniz ürünü bulup, sepetinize ekleyin. İstediğiniz tüm ürünler seçildiyse, ödeme ekranından kredi kartı seçeneğiyle ile hızlıca sipariş geçebilirsiniz. Tercih ederseniz, havale ve eft ile siparişinizi alıp, paranız tarafımıza geçtiği zaman ürününüzü kargoya da verebiliriz.
Site üstünden veya telefonla verdiğiniz siparişler anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi kargo firmasıyla adresinize gönderilecektir. Ürünler sipariş eğer 16.00'dan önce geldiyse, gün içinde kargoya verilir.
Belfa Makine'den yaptığınız alışverişten herhangi bir sebeple memnun kalmadığınızda, ücret iadesi veya değişim için yapmanız gereken ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ücreti şirketimize ait olmak üzere anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ya da irsaliye ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir. Firma adına düzenlenen faturalı satışların iade ve değişim işlemlerinde iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir. Hatalı/Defolu Ürün Hatalı veya defolu olduğunu düşündüğünüz satın alınan ürünü bizim adresimize faturası ile beraber gönderebilirsiniz. En hızlı vakitte size ürünlerin yenisini göndermeye ve üretiminizi aksatmamaya çalışacağız.
× WhatsApp'tan Hızlıca Sipariş Verin!