1 / 3

Hakkımızda

2011 yılından itibaren ahşap işleme sanayi sektörünün öncü gücü haline gelen Belfa Makine, CNC, Kenar Bantlama ve Panel Ebatlama makineleri için yedek parça çözümleri sunmaktadır. Sektördeki derin bilgi birikimi ve teknik uzmanlığımızla, yerli üretimimiz olan yedek parçaları, orijinal üreticilerin aksine çok daha uygun fiyatlarla, yüksek kalitede ham maddeler kullanarak ve hızlı teslimat avantajı ile işletmelere ulaştırıyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimizin üretim süreçlerini kesintisiz, verimli ve ekonomik bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda, AGT, Diamond Door, Çilek, Flekssit, Konfor Mobilya, ENNE Mobilya, Merinos, ModaLife, Aldora Mobilya, ALFEMO, ARKOPA, Baqlar's Mobilya, Bakış Group, Bilgin Yachts, Bismot Mobilya, BELLONA, Bürotime, Ceha Mobilya, Cennet Home, Dafne's Mobilya, Doorest, Eminoğlu SBV, Enza Home, Ergül Mobilya, Ersa Mobilya, Has Door, Isvea Cucine, ISIN PRES Yapı Ve Mobilya, Kilim, KOZLU Orman Ürünleri, Maya Ambalaj, Meltem Genç Odası, Metebronz Mobilya, Nova Dekorasyon, NOVA Yachting, NURUS, Sağlamcılar Orman Ürünleri, Sandalyeci, Sarp Yacht, Say Reklam, Sistem Reklamcılık, Solenne Furniture, Tekrota Ahşap, Teleset Mobilya, Tören Çikolata, Ümit Mobilya, WELTEW Home gibi Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla çalışarak, kalitemizi ve güvenilirliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız.

Belfa Makine olarak, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle, yedek parça sektöründe yenilikçi çözümler üretmeye ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya odaklanmış durumdayız. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına hızla yanıt vermek ve onlara rekabet avantajı sağlamak amacıyla, sektördeki en yeni teknolojileri kullanarak üretim yapmaktayız.

Belfa Makine, kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı yaklaşımı ve uygun fiyat politikasıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Üretimden teslimata, tüm süreçlerde mükemmelliği hedefleyen bir ekip olarak, siz değerli iş ortaklarımızın her zaman yanındayız.

Belfa Makine: Yedek Parçada Kalitenin ve Güvenin Adresi.